webcam

webcam

webcam

ماساژ در الهیه

ماساژ در الهیه

ماساژ در الهیه ، بیشتر افراد تمایل دارند تا با ماساژ گرفتن به آرامش برسند. در واقع ماساژ یکی از روش های آرامش بخشی در سراسر دنیا محسوب می شود به طوری که با داشتن انواع مختلف آن، سعی بر آن است که روش های متفاوت تری ارائه شده و آنها را ارتقاء دهند. ماساژها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: حس درمانی، اسالن، ماساژ تایلندی، وتسو، ماساژ استخوانی، ماساژ شدید، ماساز نقاط حساس، آما، شیاتسو، ماساژهای ورزشی، کشش لنفاوی و .... . مواردی که در هنگام ماساژ درمانی باید آنها را رعایت کرد که به شرح آنها می پردازیم:
اگر بر روی پوست خود دارای زخم یا سوختگی هستید، از ماساژ دادن آن قسمت ها خودداری نمایید.
اگر دارای تب، عفونت، التهاب، ترومبوز، یرقان و یا بیماری های پوستی هستید، از ماساژ گرفتن اجتناب کنید.
در صورتی که دارای بیماریهایی مانند آرتریت، بیماری قلبی و یا سرطان هستید، قبل از ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

ماساژ در منزل الهیه

ماساژ در منزل الهیه ، ماساژ بدن یکی ورزشهای غیر فعال می باشد که مخصوص بافت های نرم بدن است. اگر ماساژ به شکل حرفه ای انجام شود باعث نیروبخشی خواهد شد. در واقع ماساژ با مالش دادن، دستکاری پوست و فشار دادن عضله ها و تاندون ها سر و کار دارد. ماساژ دادن باعث می شود که بدن به شکل طبیعی شروع به تولید سروتونین با خاصیت ضد درد تولید کند. ماساژ درمانی فواید بسیار زیادی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:
یکی از مزایای ماساژ، بهبود کیفیت خواب می باشد.
درمان کننده افسردگی و اضطراب می باشد.
دردهای مفصل گیجگاهی را درمان می کند.
می تواند آسیب های ورزشی را بهبود ببخشد.
ماساژ در منزل الهیه باعث می شود جریان خود افزایش پیدا کرده و چین و چروک صورت را کمتر کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماساژ در منزل الهیه و هم چنین رزرو وقت می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

ماساژ در محل الهیه

ماساژ در محل الهیه ، ماساژ روش های مختلفی دارد که عبارتند از:
کوبش
تاپوتمان
پتریساژ
لرزش
مالش
ماساژورها برای انجام ماساژ به موادی احتیاج دارند که تاثیر ماساژ را افزایش دهد. برای مثال از کره برای پر کردن گونه و همینطور برجسته کردن سینه استفاده می شود و در صورتیکه بیمار تمایلی به استفاده از روغن نداشته باشد می توان از پودر تالک استفاده کرد. اگر بدن فرد دارای مو است نباید برای ماساژ دادن از روغن استفاده شود. ماساژهای عمومی به مدت 40 تا 45 دقیقه و ماساژهای موضعی به مدت 10 الی 15 دقیقه انجام می شود. نکته ای که باید ذکر شود این است که اگر قصد ماساژ درمانی دارید، بهتر است قبل از اقدام درباره مزایا و یا عوارضی که ممکن است ایجاد شود، تحقیق نمایید. و در صورت داشتن بیماری های خاص مانند سرطان حتما قبل از انجام با پزشک خود مشورت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماساژ در محل الهیه می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

مرکز ماساژ در الهیه

مرکز ماساژ در الهیه ، ماساژ مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها برای کم کردن دردهای ناشی از خشک بدن و جلوگیری از استرس می باشد. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که کدام یک از قسمت های بدن به ماساژ نیاز دارند؟ مرکز ماساژ در الهیه به ماساژ نقاط مختلف بدن می پردازد که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:
ماساژ صورت
از ماساژور خود درخواست کنید که صورتتان را نیز ماساژ دهد زیرا این کار علاوه بر باز کردن پوست شما را باز کرده و جوان می کند، بلکه باعث می شود احساس آرامش بیشتری داشته باشید.
ماساژ سر
بسیاری از افراد در پایان روز احساس خستگی می کنند. ماساژ سر و جمجمه خستگی را رفع می کند به این دلیل که این کار باعث تحریک جریان خون و در نهایت باعث آرامش و استراحت عضلات در قسمت سر می شود.
ماساژ گوش، نوک انگشتان و ماساژ ران ها از دیگر خدماتی است که در مرکز ماساژ در الهیه به مراجعه کنندگان ارائه می شود. جهت رزرو وقت می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

ماساژ درمانی در الهیه

ماساژ درمانی در الهیه ، ماساژ درمانی به معنای دست ورزی بر قسمت ها و بخش های نرم بدن می باشد. این نوع از درمان باعث آزادی از استرس و فشارهای عضلانی شده و به رفع ناراحتی ها و دردهای مزمن کمک می کند. ماساژ درمانی امروزی 80 نوع مختلف دارند که دارای پنج تکنیک هستند که عبارتند از:
ماساژ شرقی
ماساژ معاصر غربی
متدهای انرژی
ماساژ سنتی اروپایی
ماساژ اصلاح حرکت
شاید یکی از سوالات شما این باشد که چه اتفاقاتی در جلسات ماساژ درمانی می افتد؟ در جلسه اول، درمانگر از مراجعه کننده در مورد سابقه بیماری او سوالاتی می پرسد که این سوالات در مورد شرایط جسمی، میزان استرس، روش زندگی و ... می باشد. اتاق های ماساژ درمانی دارای گرمای مطلوب و نور ملایم هستند که می توان در آن محیط از نور شمع و موسیقی آرامش بخش استفاده کرد. برای ماساژ درمانی در الهیه برای افزایش کیفیت ماساژ از اسانس های روغنی استفاده می شود. ماساژ بستگی به انتخاب افراد دارد که این ماساژ های می تواند هم به شکل عمومی انجام شود و هم به شکل موضعی. در ماساژ سوئدی از تکنیک های مختلفی مانند انواع ضربه ها و یا تکنیک های مختلف استفاده می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماساژدرمانی در الهیه می توانید با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

منبع : کتاب نقره ای 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۰:۱۷ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.