webcam

webcam

webcam

یادگیری صحبت به زبان ایتالیایی و فواید این زبان


سعی کنید به طور روزمره با این زبان در تعامل باشید. صحبت کردن در حد امکان یکی از بهترین ترفندها برای یادگیری سریع یک زبان است. در اینجا چند روش عالی برای تمرین هر چه بیشتر صحبت کردن و نوشتن را بیان می کنیم. با یک دوست به زبان ایتالیایی صحبت کنید و نامه یا ایمیل بنویسید.
اگر برای یادگیری و تمرین بیش از حد انگیزه دارید، از تکنیک سایه بان استفاده کنید و ضمن گوش دادن و تکرار ایستگاه رادیویی مورد علاقه ایتالیایی، پادکست، سریال های تلویزیونی یا فیلم مورد علاقه خود از آن استفاده کنید. این یک روش عالی برای چیدن ریتم، ساختار، صدا و قوانین زبان ایتالیایی بدون نیاز به کتاب است.
برای یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان در این قسمت یا شرکت در کلاس ها به منظور صحبت کردن بیشتر با دوستان خود به این زبان روش های یادگیری نیز وجود دارد که در این مسیر به شما کمک خواهد کرد.
همچنین دوره های موثر ایتالیایی برای آمادگی در آزمون های بین المللی این زبان همچون TCF بسیار نتیجه بخش می باشد که موجب می شود بتوانید با بهبود هر کدام از چهار مهارت خود در این زبان، امتیاز بالایی در هر کدام کسب نمایید.
شما می توانید یک فیلم، سریال، مستند یا فیلم ایتالیایی را تماشا کنید و خطوط را تکرار کنید. بخشی از کتاب، روزنامه یا مجله به زبان ایتالیایی را با صدای بلند بخوانید و با این زبان با خود صحبت کنید. نکته مهم در تعامل، صحبت و تفکر تا حد ممکن در زبان ایتالیایی است. این کار در هر کجا و در همه جا قابل انجام است. بخشی از زندگی روزمره خود را به زبان ایتالیایی تبدیل کنید.
این ورود شما به اروپا و روابط بین الملل است. ایتالیایی زبان پرکاربرد در اروپا و زبان که بعد از انگلیسی یاد گرفته می شود. شما یکی از فراگیران زبان ایتالیایی خواهید بود. همچنین این زبان پرکاربرد غیر از انگلیسی در سراسر جهان است. این تقریبا در هر قاره تدریس می شود. این بدان معنی است که بسیاری از منابع یادگیری ایتالیایی در آنجا وجود دارد و شما برای پشتیبانی از آن ها یک شبکه گسترده از دیگر زبان آموزان در زبان ایتالیایی استفاده خواهید کرد.
این یکی از ده زبان مجهز به زبان دنیا است. تخمین زده می شود که بیش از میلیون ها نفر ایتالیایی زبان در سراسر جهان وجود دارد. این امر این زبان را به یکی از پانزده زبان برتر دنیا در جهان تبدیل می کند که در پنج قاره صحبت می شود.
هر مکانی که در این میان قرار دارد، افراد ایتالیایی زبان در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و کارائیب، آفریقا، اروپا و دیگر کشور ها وجود دارند. این امر آن را به یک زبان بسیار مفید برای سفر به جهان تبدیل می کند.
اولین سوالی که بسیاری از زبان آموزان زبان می پرسند این است که چرا باید این زبان را یاد بگیرند. از این گذشته، یادگیری یک زبان جدید به تلاش زیادی نیاز دارد و کمی انگیزه اضافی به طول می انجامد. در اینجا چند دلیل بسیار ساده از دلایل یادگیری زبان ایتالیایی آورده شده است.
یادگیری یک زبان جدید برای شما واقعا خوب است. یادگیری یک زبان جدید مانند ایتالیایی مزایای باورنکردنی برای ذهن شما دارد. این می تواند به مغز شما کمک کند تا رشد کند، تیزتر شود، چند وظیفه ای را توسعه دهد و توانایی های آن را بیشتر کند. تمام مزایای یادگیری یک زبان را به دلایل حتی بیشتر دلیل این امر عالی بررسی کنید. قبل از یادگیری زبان ایتالیایی، مهم است که کمی در مورد اصول یادگیری زبان نیز بدانید.
یادگیری آسانتر از آن است که فکر می کنید. شاید شنیده باشید که زبان ایتالیایی برای افراد زبان های گوناگون سخت است، اما واقعا اینگونه نیست. فرانسوی در واقع یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری می باشد. اگر امیدوار باشید که سریع این زبان را یاد بگیرید این یک مزیت بزرگ است.
این می تواند به شما در یادگیری زبان های دیگر کمک کند. ایتالیایی یک پایه عالی برای یادگیری سایر زبان های مشابه مبتنی بر لاتین است. این موارد شامل اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، رومانیایی و حتی برخی انگلیسی است، زیرا تقریبا یک بخش از انگلیسی مدرن از زبان ایتالیایی تهیه شده است. باور کنید یا نه، یادگیری این زبان به شما در بهبود واژگان انگلیسی نیز کمک می کند.
درهای تاریخ و فرهنگ با یادگیری این زبان برای شما باز می گردد. یادگیری زبان ایتالیایی دروازه شما به دنیای جذاب این زبان است. شما قادر خواهید بود در نسخه های اصلی خود به آثار عالی نویسندگان ایتالیایی دسترسی پیدا کنید، از فیلم های فوق العاده و جالب انیمیشن کودک لذت ببرید و آهنگ های زیبای این زبان را بفهمید. این مسئله در مورد بسیاری از نقاط مختلف جهان که به زبان ایتالیایی صحبت می شود صحیح است.
این زبان در دنیای تجارت بسیار مفید است، زیرا بسیاری از شرکت های چند ملیتی در طیف گسترده ای از بخش ها از زبان ایتالیایی به عنوان زبان کار خود استفاده می کنند. در واقع این زبان همچنین از اقتصاد بزرگ جهان است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۸:۲۸ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.