webcam

webcam

webcam

تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

 

دفتر تعمیرات موبایل در تهران
بهتر بود زودتر دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل راه اندازی می‌شد. اما از روز اول راه‌اندازی بخش فروش قطعات موبایل، فلسفه کاری ما بر ارائه کیفیت اصل بنا شده است و حالا که قسمت تعمیر گوشی موبایل در تهران نیز چندسالی‌ست راه‌اندازی شده است؛ تیم ماکروتل همچنان فلسفه کاری خود، یعنی ارائه کیفیت بالا را در دستور کاری خود قرار داده است. هرچند با وجود نقص‌های کمی و کیفی زیادی روبرو بوده‌ایم و در آینده نیز با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم خواهیم کرد. اما حالا می‌توانیم ادعا کنیم که طی این پروسه‌‌ در راه بهترین شدن قدم برداشته‌ایم. سعی و توجه ما در این مجموعه به سه موضوع معطوف بوده است:

1- تامین قطعات اصلی موبایل
2- تعمیر و تعویض قطعات موبایل در سریع‌ترین زمان ممکن
3- عیب یابی با لوازم تعمیر موبایل پیشرفته برای شناسایی و رفع مشکلات تلفن همراه شما
با توجه به اینکه علم تعمیرات تلفن همراه هر روز در حال گسترده شدن است و مدام تعمیرکاران را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند، در این مجموعه سعی ما بر این بوده که از نیروی‌های نسل جوان در کنار نیروهای با تجربه استفاده کنیم. تا سطح کیفی دفتر ماکروتل به تعادل برسد.

تعمیرات موبایل در تهران

چرا دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل؟
ما سعی می‌کنیم مشکل دستگاه شما را با بالاترین دقت و به کارگیری تمام نیرو و مهارت خود، در کمترین زمان ممکن پیدا کرده و به شما اعلام کنیم. اما آیا می‌دانستید اولین کسی که گوشی موبایل شما را باز می‌کند، سرنوشت آن گوشی را مشخص می‌کند؟

عیب‌یابی: مهم‌ترین و اولین قدم در تعمیر موبایل عیب‌یابی است. در واقع بخش بزرگی از وقت هر تعمیرکاری به عیب‌یابی اختصاص داده می‌شود. ما در تیم ماکروتل با در دست داشتن ابزار پیشرفته و تجربه چندین ساله، این فرآیند را تسریع کرده‌ایم.

سرعت عمل: همانطور که اشاره کردیم اولین قدم برای تعمیر موبایل شما پیدا کردن مشکل گوشی است. در ادامه به دلیل تجربه‌ای که تعمیرکاران ما طی سال‌ها آن را کسب کرده‌اند سرعت عمل بالایی در تعویض و تعمیر قطعات دارند. به طوری که تعویض قطعاتی مثل: تاچ‌ال‌سی‌دی، باتری، اسپیکر و... در کمتر از چند ساعت انجام می‌شود. همچنین تعمیر برد به دلیل حساسیت بالا بین دو روز تا یک هفته زمان نیاز دارد.

تجربه و مهارت: کسب تجربه فقط زمانی ممکن است که ما بتوانیم به خوبی در موقعیت مناسبی قرار بگیریم و با استفاده از مهارت خود چالش‌های جدید را پشت سر بگذاریم. تیم ماکروتل با سابقه و کسب مدرک تحصیلاتی، و با توجه به اینکه در دفتر ماکروتل ما انواع و اقسام گوشی‌های هوشمند را تعمیر می‌کنیم از تجربه بالایی برخوردار هستند. که این موضوع می‌تواند هم فرآیند تعمیرات را تسریع بخشد هم از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

سطح کیفیت: در این زمینه سعی ما همواره بر این بوده که هم قطعات مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار باشند؛ هم سطح کیفی خدمات را گسترش دهیم. مثل استفاده از پیک موتوری یا سرعت در انجام تعمیرات که یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه کاری ماست.

خدمات دفتر تعمیر موبایل ماکروتل:
خدمات ماکروتل در این زمینه با عیب‌یابی شروع می‌شود و سپس با اعلام هزینه و اعلام مشکل گوشی ادامه پیدا می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر ماکروتل شاهد این فرآیند باشید. همچنین اگر ساکن شهرستان هستید با ارسال دستگاه تلفن همراه خود می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. خدمات ما شامل:

1. تعمیر تخصصی برد گوشی‌های اپل
2. تعمیر دکمه‌های موبایل
3. بررسی بردهای آب خورده
4. برطرف کردن مشکلات گوشی‌های خاموش
5. برطرف کردن مشکلات گوشی‌های ضربه خورده
6. حل مشکل صدا
7. حل مشکل عدم شارژ
8. حل مشکل سیاه شدن صفحه نمایش
9. حل مشکل عدم ویبره
10. حل مشکل عدم آنتن دهی
11. حل مشکل داغ شدن گوشی
تعویض قطعات موبایل: شکستن تاچ و ال‌سی‌دی، خرابی باتری، قطعی صدای اسپیکر گوشی و... جزء خرابی‌های قطعات موبایل بوده و با تعویض قطعه مورد نظر مشکل دستگاه شما حل خواهد شد.

تعویض قطعات موبایل در ماکروتل:
بهترین تعویض کار قطعات کسی‌ست که قطعه را خودش از شرکت سازنده با کیفیت OEM تامین کرده و بعد از تعویض قطعه معیوب، دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل دهد. قطعات OEM بعد از نصب بر روی دستگاه، گوشی شما را به حالت اولیه باز می‌گرداند.

( برای اطلاعات بیشتر به مقاله قطعات OEM چیست؟ مراجعه کنید)

تعویض تاچ و ال سی دی اورجینال
2. تعویض باتری اورجینال
3. تعویض درب پشت موبایل
4. تعویض قاب و شاسی موبایل
5. تعویض فلت های داخلی موبایل
6. تعویض شیشه لنز دوربین موبایل
7. تعویض دوربین آیفون
منبع:.macrotel.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۳:۲۶ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.