webcam

webcam

webcam

بهترین هدایای تبلیغاتی

 

 

خودکار به عنوان یک وسیله ی کاربردی ، قابل حمل در کلیه جلسات و امورمختلف در دستان شما خواهد بود. به همین دلیل یکی از پر استفاده ترین ابزارهای تبلیغاتی برای برند و نام تجاری شما می تواند به شمار بیاید. امروزه مجموعه ای از خودکارهای تبلیغاتی متنوع و با کیفیت  با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه شما در اختیار مشتریان قرار می گیرد .این نوع خودکارها دارای قابلیت حک و چاپ روی بدنه آن می باشد که باعث می شود نام تجاری برند شما در ذهن مشتریان ماندگار بماند.

خودکار تبلیغاتی توسط شرکت ها سفارش داده می شود و به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تبلیغات یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات برند شرکتی می باشد و مدیران یا آن را  در نمایشگاه های تجاری عرضه میکنند یا اینکه آن را به عنوان هدیه برای مشتریان ویژه  خود ارسال می کنند.همچنین خودکارهای تبلیغاتی را با نام تجاری و شماره تلفن موردنظرمی توان طراحی کرد و بهتر است یک شعار تبلیغاتی روی آن نوشته شود تا تأثیرتبلیغات آن را دو چندان کند.

 

امروزه با توجه به افزایش کاربرد تلفن های همراه و تبلت و لب تاب احتیاج به منبعی برای شارژ سریع آنها در زمانی که دسترسی به برق نداریم ، بسیار احساس می شود. پاوربانک یا منبع تغذیه قابل حمل، بدلیل حجم و وزن کم انتخابی مناسب جهت رفع این نیازمی باشد، بنابراین می توان  به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیارمناسب با کارایی بالا برای تبلیغات شرکتی محسوب شود. پاوربانک تبلیغاتی با انواع حجم های متفاوت و تنوع و زیبایی در طراحی آن وجود دارد که  اغلب شرکت ها از این ابزار برای تبلیغات برندشان با هم از آن استفاده میکنند.

با توجه به اینکه این هدیه تبلیغاتی نسبتا گران است، ولی تاثیر بسیار زیادی را در معرفی برند شرکت شما و یا خدمات ارئه دهنده دارد. با سفارش این نوع پاوربانک  و با  یک طرح خلاقانه ، لوگو ، اسم شرکت و یا نام شخصی روی پاوربانک تبلیغاتی میتوانید به خوبی در ذهن دیگران ماندگار شوید.

 

فلش مموری ابزاری کاربردی و مناسب برای ذخیره هرنوع اطلاعات می باشد. این وسیله  کوچک فضایی امن برای نگهداری از فایل ها و اطلاعات شخصی شما می باشد. توسط فلش مموری اطلاعات حجیم شما بر روی یک حافظه کوچک به راحتی جابجا می شود. به دلیل قابل حمل بودن این ابزارموجب شده که یکی از ابزارها برای هدیه های تبلیغاتی به شمار آید. این هدیه تبلیغاتی در انواع متنوع تجهیزات دیجیتالی مانند کامپیوترها، نوت بوک ها، دوربینهای عکس برداری و فیلم برداری، گوشی های موبایل هوشمند و تبلت ها قابل استفاده می باشد.

فلش تبلیغاتی امروزه به دلیل کاربردی بودن ، جهت هدایای تبلیغاتی از طرف شرکت های سفارش داده میشود. بنابراین بسیاری از شرکت ها از آن برای تبلیغات برند و محصولات خود استفاده میکنند و نام شرکت یا محصول و نام شخصی توسط طراح روی آن چاپ می شود. در فرایند تولید فلش تبلیغاتی ، طرح ، کیفیت و نوع چاپ روی محصولات تبلیغاتی در تاثیر گذاری در ذهن مخاطب و زیباتر شدن هدایای تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد.

منبع: هدیه تبلیغاتی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۰:۲۹ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.