webcam

webcam

webcam

معرفي توليدات گروه صنعتي حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و يا نرده آهني پنجره، نقش زيادي در تامين امنيت ساختمان هاي اداري و مسكوني دارد. بسياري از ساختمان ها در موقعيتي قرار گرفته اند كه پنجره هاي آن ها از بيرون قابل دسترس است و ساكنان آن ها مواقعي كه در خانه حضور ندارند، نگران امنيت منزل خود مي باشند كه با به كار بستن حفاظ پنجره و ساير وسايل امنيتي مانند درب آكاردئوني، حفاظ آهني روي ديوار و ... مي توانيد با خيال راحت از منزل خود خارج شويد.

قبل از انتخاب و خريد حفاظ پنجره بايد با انواع و ويژگي هاي هر كدام از آن ها آشنايي داشته باشيد كه در اين مقاله به معرفي آن ها مي پردازيم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترين انتخاب براي ساختمان هاي نوساز و جديد مي باشد. اگر شما براي ساختمان جديد خود يك حفاظ پنجره معمولي انتخاب كنيد، در واقع از زيبايي و جلوه نماي ساختمان خود كاسته ايد و با وجود هزينه هاي زيادي كه صرف نماي ساختمان كرده ايد، جذابيت لازم را در آن نمي بينيد.

 

نرده شاخ گوزني

 

شما مي توانيد حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهيه نماييد و انتخاب منحصر به فردي داشته باشيد.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت هاي فراواني با يكديگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئيات مي باشد كه آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخيص است. در طرح ها و شكل هاي حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زيادي وجود دارد كه با كمك سازنده اي كه تجربيات كافي داشته باشد مي توانيد مدلي جذاب و زيبا را از ميان آن ها داشته باشيد.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظي است كه ساليان سال در ساختمان ها و پنجره هاي زيادي مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ايده آلي به شمار مي آيد.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از ساير انواع حفاظ پنجره مي باشد و به همين دليل قيمت مناسب تري دارد. موقع نصب اين نوع حفاظ بايد اصولي را رعايت كرد كه در صورت عدم رعايت، امنيت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرك يا تاشو در قسمت ورودي خانه نصب مي شود. مهم ترين مزيت حفاظ پنجره متحرك اين است كه در مواقعي كه اجازه و امكان نصب انواع ديگر حفاظ پنجره در نماي ساختمان وجود ندارد، مي توان به راحتي از اين نوع حفاظ استفاده كرد.


نكته اصلي در داشتن حفاظ پنجره متحرك اين است كه بايد يادتان باشد كه آن را موقع خروج از منزل ببنديد.

در غير اين صورت انگار حفاظي براي پنجره شما وجود ندارد.

قيمت نهايي حفاظ پنجره به عوامل متعددي مانند ميزان آهن به كار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزينه ساخت و نصب آن بستگي دارد.

براي كاهش هزينه حفاظ پنجره مي توان از نمونه كارهاي قبلي و يا طرح هاي آماده استفاده كرد.

رعايت فاصله مناسب و استاندارد ميان ميله هاي افقي و عمودي در حفاظ پنجره، قيمت آن را تا حد زيادي كاهش مي دهد.


معرفي درب آكاردئوني

درب آكاردئوني از ديگر وسايل ضروري براي تامين حفاظت و امنيت خانه مي باشد كه در واقع مانند يك دزدگير عمل مي كند. ويژگي اصلي درب آكاردئوني، داشتن قفلي است كه با هر كليدي باز نمي شود، فقط يك كليد دارد و حتي كليد ساز هم براي باز كردن آن بايد كليد اصلي را داشته باشد.

 

 

ميله هاي درب آكاردئوني بايد از استحكام كافي برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه اي به راحتي نشكند.

شما بايد خانه و آپارتمان خود را مانند يك گاو صندوق بدانيد و امنيت را در آن هر چه بيشتر برقرار نماييد.

درب آكاردئوني هم ظاهر جذابي به خانه شما مي دهد و هم هيچ راهي براي ورود به ساختمان شما باقي نمي گذارد. 

قيمت نصب و ساخت درب آكاردئوني نسبت به مزيت هاي بي شمار آن بسيار مناسب است و مانند يك سرمايه گذاري بلند مدت براي تامين امنيت ساختمان شما مي باشد. 

ويژگي ديگر درب هاي آكاردئوني اين است كه فضاي كمتري را نسبت به ديگر انواع درب ها اشغال مي كند و به همين دليل علاوه بر مناطق مسكوني و تجاري براي انباري ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از قفل هاي مخفي و تعداد حلقه هاي قفل بيشتر در بدنه درب آكاردئوني، امنيت آن را افزايش مي دهد.

درب آكاردئوني از دو گل تا پنج گل وجود دارد كه نوع سه گل بهترين مدل اين نوع درب مي باشد.

منظور از گل، تعداد مشبك هاي به كار رفته در درب آكاردئوني مي باشد.


معرفي حفاظ آهني روي ديوار

علاوه بر درب و پنجره، ديوارهاي خانه هم مخصوصا خانه هاي ويلايي كه داراي ديوارهاي كوتاه هستند، به حفاظ نياز دارند. 

حفاظ آهني روي ديوار با افزايش ارتفاع ديوار، امكان ورود به داخل ساختمان را به حداقل مي رساند.

حفاظ شاخ گوزني، حفاظ بوته اي، حفاظ ليليوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زيباي حفاظ ديوار هستند كه جايگزين حفاظ هاي نيزه اي و يا سيم خاردارهاي گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ بوته اي در كنار تامين امنيت كامل، قيمت مناسب تري دارند. اما حفاظ هايي مانند حفاظ ليليوم به دليل زيبايي بصري و طراحي فوق العاده اي كه دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قيمت حفاظ شاخ گوزني را به دليل كاربرد و صرفه جويي بيشتر در هزينه ها بررسي مي كنيم.

 

قيمت حفاظ شاخ گوزني

قيمت حفاظ شاخ گوزني به عواملي مانند ضخامت ميلگرد هاي به كار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراكم رديف ها و نوع جوشكاري و رنگ كاري حفاظ بستگي دارد.

با افزايش ارتفاع حفاظ شاخ گوزني قيمت آن هم افزايش مي يابد كه در ارتفاع هاي مختلفي مانند يك متر تا يك و نيم متر و 90 سانتي متر تا 120 سانتي متر ساخته مي شود. اما خريدار مي تواند با توجه به بودجه، نياز و محدوديت هاي ساختمان خود ارتفاع هاي متغيري از 40 سانتي متر تا 200 سانتي متر هم سفارش دهد.


به تعداد رديف هاي به كار رفته در طول يك متر از حفاظ شاخ گوزني، تراكم گفته مي شود. بديهي است كه هر چه تراكم بالاتر باشد فضاي خالي كمتري در حفاظ شاخ گوزني ديده مي شود و امنيت و قيمت حفاظ بيشتر مي شود.

توجه داشته باشيد كه سودجويان در بحث تراكم بيشترين كم فروشي را دارند و با كم كردن وزن حفاظ و تغييراتي در شكل ظاهري و يا استفاده از ميلگردهاي نازك و رنگ بي كيفيت، حفاظي با قيمت پايين تر و امنيت ضعيف تر به خريدار مي فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزني، دو نوع جوشكاري با گاز دي اكسيد كربن و جوشكاري الكترود وجود دارد.

جوشكاري تحت گاز دي اكسيد كربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش مي شود و اتصال محكم تري در بين قطعات  خواهيم داشت.

جوشكاري الكترود، اتصال ضعيف تر و قيمت پايين تري نسبت به جوشكاري با گاز دي اكسيد كربن دارد.

براي رنگ كاري حفاظ روي ديوار، دو نوع رنگ مايع و رنگ كوره اي الكترو استاتيك به كار مي رود.

رنگ كوره اي الكترواستاتيك به دلايلي مانند ماندگاري و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودري، نياز به كوره پخت رنگ و زمان رنگ آميزي بيشتر، قيمت بالاتري دارد.

 

معرفي سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زيبايي بيشتري به نماي ورودي ساختمان شما مي دهد و در بعضي مدل ها نقش يك حفاظ ايمن را هم ايفا مي كند.

سر درب مدرن، سر درب سنتي و كلاسيك و سر درب لاكچري از انواع سر درب ها مي باشد كه با توجه به نماي ساختمان خود مي توانيد آن ها را انتخاب كنيد.

از مزاياي استفاده از سر درب، پوشش كامل درب و ستون هاي درب و جلوگيري از كثيف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان يك سقف كاذب براي محافظت از درب در مقابل عوامل جوي  مي باشد.

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۷:۴۹ | نویسنده : admin | نظرات (0)

روغن روشن كننده پوست چيست ؟

انسان هميشه ميل به زيبا بودن داشته و دارد، از اين رو هميشه در پي روش هايي براي حفظ زيبايي و طراوت صورت خود مي باشد. مي توان با استفاده از چندين ماسك طبيعي مي توان طراوت چهره و پوست خود را در ايده ال ترين حالت ممكن نگه داشت. در اين مقاله چندين مورد از بهترين ماسك هاي طبيعي صورت را به شما معرفي مي‌كنيم.

روغن روشن كننده پوست

براي سفيد شدن پوست چه روغن هايي مناسب است. اگر مي خواهيد پوستي سفيد و شاداب داشته باشيد و تيرگي و لك هاي شما از بين برود بهتر است از روغن هاي گياهي سالم و طبيعي براي اين منظور استفاده كنيد. چند نمونه از روغن هاي طبيعي و گياهي كه باعث سفيد شدن پوست شما مي شود را به شما معرفي كنيم.

انواع روغن روشن كننده پوست

روغن آلوئه ورا: كه آنتي اكسيدان هاي قوي مانند ويتامين E, Cو بتاكارون دارد. اين روغن داراي خواص روشن كننده، سفيد كننده، ضدلك، ضدجوش و برطرف كننده چين و چروك صورت است و به شكلهاي مختلف مثل روغن، شربت، كرم، صابون و ژل مي توانيد آن را تهيه و مصرف كنيد. روغن هسته انار: داراي ويتامين A, Cو آنتي اكسيدان است. ويتامين C آن ساخت كلاژن را در پوست برعهده دارد و آنتي اكسيدان آن باعث بازسازي سلول هاي پوستي و لايه برداري مي شود. روغن هسته انار سلول هاي پوست را ترميم مي كند. روغن جوجوبا: داراي ويتامين هاي گروه B, E، مس، روي است. اين روغن علاوه بر شفاف كردن پوست، چربي آن را نيز متعادل مي كند و رطوبت پوست را حفظ مي نمايد. روغن بادام: علاوه بر سفيدي پوست خاصيت نرم كنندگي، لايه برداري، رفع كننده جوش و لك و پاك سازي پوست است و مقدار زيادي ويتامين E دارد. شما ميتوانيد براي درخشان شدن پوست خود از روغن بادام استفاده كنيد. روغن هسته زدآلو كه باعث از بين رفتن سلولهاي مرده پوست و پوسته شده پوست را درخشان و سفيد مي كند و مرطوب كننده اي طبيعي است. از ديگر روغن ها مي توان، روغن اسطوخودوس، روغن گيشنيز، بابونه، هسته انگور، جوانه گندم، شيرين بيان، روغن شمعداني، سيب زميني، روغن زيتون نام برد. كه هركدام از اين روغن هاي طبيعي داراي مقدار زيادي ويتامين و آنتي اكسيدان هستند كه باعث مي شوند با هزينه ايي كم پوستي سالم و شاداب داشته باشيد. انواع كرم پودر

ماسك سفيد كننده پوست

براي پاك شدن لكه هاي پوستي و روشن شدن پوست خود مي توانيد از ماسك هاي طبيعي و سفيد كننده استفاده كنيد كه هم كم هزينه هستند وهم اينكه از مواد شيميايي كه به پوست آسيب مي رسانند و اطلاع دقيقي از مواد تشكيل دهنده آن نداريد در امان هستيد. در اين بخش شما را با چند نوع ماسك خانگي آشنا مي كنيم. البته قبل از استفاده از ماسك صورت خوب صورت خود را كاملا تميز كنيد.

ماسك كشك و جو دوسر

براي روشن شدن پوست صورت خود از يك قاشق غذاخوري كشك به علاوه يك قاشق غذاخوري آب گوجه‌فرنگي و يك قاشق غذا خوري جوي دو سر استفاده كنيد. اين مواد را با هم مخلوط كنيد و با نوك انگشت روي صورت و گردن خود ماساژ دهيد و بعد از ۲۰ دقيقه با آب سرد بشوييد. اين كار را ۲ تا ۳ بار در هفته انجام دهيد.

ماسك نعنا

يك مشت نعنا را خرد كرده و به شكل خمير دربياوريد و مقداري آب به آن اضافه كرده بعد از اين كه صورتتان را تميز كرديد با انگشت از اين تركيب به صورت و گردن خود زده ۲۰ دقيقه صبر كنيد تا خشك شود و بعد با آب بشوييد. ۲ تا ۳ بار در هفته اين كار را انجام دهيد.

ماسك زردچوبه، آبليمو، خيار

يك قاشق غذا خوري زردچوبه به علاوه يك قاشق غذاخوري آبليمو و اگر پوست خشكي داريد آب خيار را با هم تركيب كنيد و با انگشت روي صورت و گردن ماساژ دهيد و بعد از ۲۰ دقيقه با آب سرد بشوييد اينكار هر روز انجام دهيد.

ماسك سيب زميني

سيب زميني هم يك روشن كننده طبيعي است. يك عدد سيب زميني متوسط را بشوييد و پوست بكنيد. از وسط نصف كرده و با آن صورتتان را به آرامي ماساژ دهيد و بعد از 15 دقيقه صورتتان را با آب سرد بشوييد. اين كار را 1تا2 بار در هفته انجام دهيد.

ماسك گوجه فرنگي و زردچوبه

يك روشن كننده طبيعي پوست گوجه فرنگي و زرچوبه است. يك عدد گوجه فرنگي را له كنيد و 2 قاشق غذا خوري زردچوبه به آن اضافه كنيد و بعد با انگشت از اين مخلوط به صورت و گردن خود بزنيد و ماساژ دهيد و بعد از 10 دقيقه با آب سرد بشوييد. اين كار را 2 در هفته انجام دهيد. ماسك كره اي

ماسك آب پرتقال و زردچوبه

2قاشق غذا آب پرتقال به علاوه نوك قاشق چاي خوري پودر زرچوبه باهم تركيب كنيد تا خمير شود روي پوست صورت ماساژ دهيد. اين تركيب را مي توانيد شب ها استفاده كنيد و صبح روز بعد پوست خود را با آب ولرم بشوييد و بعد كمي مرطوب كننده به پوستتان بزنيد. هر روز مي توانيد از اين ماسك استفاده كنيد.

ماسك عسل و ليمو

ماسك روشن كننده و طبيعي ديگر ماسك عسل و ليمو است. اين ماسك قوي روشن كننده پوست است. يك قاشق چاي خوري عسل به علاوه يك قاشق چاي خوري آبليمو تازه را تركيب كرده روي پوست خود بماليد و بعد از ۲۰ دقيقه وقتي ماسك كاملا خشك شد با آب سرد بشوييد و خشك كنيد.

ماسك ژل آلوئه ورا با آبليمو

يك قاشق چاي خوري ژل آلوئه ورا به علاوه يك قاشق چاي خوري آبليمو را مخلوط كنيد و از اين تركيب روي صورت و گردن خود بماليد و بعد از 30 دقيقه بعد آب بشوييد هر روز مي توانيد از اين ماسك استفاده كنيد.

ماسك ماست و زردچوبه

ماسك ماست و زردچوبه نيز روشن كننده پوست است. يك قاشق چاي خوري ماست‌ به علاوه 1/2 قاشق چاي خوري زردچوبه را تركيب كنيد و به پوست صورت خود بماليد. 30 دقيقه منتظر بماند و بعد با آب بشوييد. هر روز مي توانيد از اين ماسك روشن كننده استفاده كنيد.

ماسك هويج و ماست

يك عدد هويج كوچك را به شكل خمير در آورده و به آن يك قاشق چاي خوري ماست و چند قطره آبليمو اضافه كنيد. به پوست خود بماليد بعد از ۲۰ دقيقه بشوييد.

ماسك روغن زيتون و شكر

دو قاشق چاي خوري شكر را با يك قاشق چاي خوري روغن زيتون به علاوه يك قاشق چاي خوري آب ليمو تركيب كنيد و به آرامي روي پوست خود به مدت ۳ تا ۵ دقيقه ماساژ دهيد تا سلول هاي مرده پوست از بين برود. اين ماسك ها نمونه هايي از ماسك هاي روشن كننده پوست است كه شما مي تواند در منزل از آنها استفاده كنيد و پوست سفيد شاداب و درخشنده داشته باشيد.

فون مايع، رايج ترين شكل انواع كرم پودر

تقريبا مي توان گفت كه فون مايع رايج ترين و محبوب ترين نوع كرم پودر محسوب مي شود چون غالبا استفاده از آن ساده بوده و باعث ايجاد پوشش طبيعي در پوست مي گردد. معمولا اين نوع از كرم پودرها براي پوست هاي نرمال و خشك مناسب هستند. افراد داراي پوست چرب بايد از نوع بدون روغن (Oil Free) اين كرم ها براي پوست خود استفاده نمايند. براي استفاده از اين كرم پودر مقداري از كرم پودر را روي پد مخصوص ريخته و به آرامي و به صورت ضربه اي روي پوست خود پخش كنيد.  

كرم پودر

اين نوع از كرم ها بسيار غني و مرطوب هستند و بخصوص براي استفاده در پوست هاي خشك مناسب ترند و بخاطر داشتن بافت سنگين بايد از جذب خوب آنها در پوست مطمئن شويد براي جذب بهتر اين نوع از كرم ها از يك اسفنج مرطوب استفاده نماييد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۲:۴۳:۰۹ | نویسنده : admin | نظرات (0)

خط اخم ابرو ارثي است؟

اين خطوط ممكن است در سنين 18 تا 65 سال ظاهر شوند و از همين سن امكان پيشگيري يا رفع خطوط وجود دارد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۲:۴۲:۴۹ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.